Τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων (Γρεβενά)

  • ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΚΑΤΑΤΑΚΤΗΡΙΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2018-2019

    ΚΑΤΑ ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

    ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

    A/A ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΟΣ
    1 ΑΥΔΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
    2 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
    3 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
    4 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
    5 ΓΟΥΓΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
    6 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΧΡΗΣΤΟΣ
    7 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΖΗΣΗΣ
    8 ΚΑΤΣΙΜΠΟΥΡΑ ΦΙΛΟΜΕΝΗ ΗΛΙΑΣ
    9 ΚΟΝΤΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
    10 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
    11 ΚΩΤΟΥΛΑ ΙΩΑΝΝΑ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
    12 ΛΑΔΑ ΖΩΗ ΠΑΥΛΟΣ
    13 ΛΑΖΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
    14 ΛΙΑΜΠΑ ΘΕΟΔΟΥΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
    15 ΛΙΓΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
    16 ΜΗΤΤΑ ΑΓΟΡΙΤΣΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
    17 ΜΙΧΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
    18 ΜΠΑΛΑΜΩΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
    19 ΜΠΑΛΙΑΜΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
    20 ΜΠΑΤΑΡΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
    21 ΝΤΑΓΚΟΥΜΑ ΕΛΕΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
    22 ΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΝΑΓΙΩΤΗΣ
    23 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
    24 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΚΟΛΦΩ ΑΧΧΙΛΕΥΣ
    25 ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΕΥΡΥΜΕΔΩΝ
    26 ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
    27 ΣΠΑΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
    28 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
    29 ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΑΧΧΙΛΕΑΣ
    30 ΣΤΥΛΙΔΗΣ ΦΩΤΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
    31 ΤΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΧΡΗΣΤΟΣ
    32 ΤΡΑΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
    33 ΤΡΙΜΙΝΤΖΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
    34 ΤΣΕΤΣΙΛΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
    35 ΤΣΙΑΚΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
    36 ΤΣΙΑΛΤΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
    37 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
    38 ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

     

    ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 

    A/A ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΟΣ
    1 ΒΑΚΟΥΦΤΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
    2 ΓΙΑΝΝΙΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
    3 ΓΡΙΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΗΣΗΣ
    4 ΔΗΜΖΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
    5 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ
    6 ΔΙΑΝΕΛΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
    7 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
    8 ΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ
    9 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΓΛΑΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
    10 ΚΑΡΑΛΙΟΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΦΩΤΙΟΣ
    11 ΚΟΣΜΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
    12 ΚΟΥΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
    13 ΜΠΑΣΔΕΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
    14 ΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
    15 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
    16 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ
    17 ΠΑΠΑΝΙΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
    18 ΠΑΠΑΝΙΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΧΡΗΣΤΟΣ
    19 ΣΙΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
    20 ΤΟΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
    21 ΤΣΑΚΣΤΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
    22 ΤΣΙΓΓΕΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΕΡΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
    23 ΤΣΙΜΙΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
    24 ΧΑΣΙΩΤΗ ΜΑΡΙΝΑ ΑΣΤΕΡΙΟΣ

     

     

     

     

    Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ                                             

    Γεώργιος Κοντέος               

    Αν. Καθηγητής

     

     

Χρήσιμοι Σύνδεσμοι

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

ΤΕΙ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΜΗΜΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ)
6ο χλμ Παλαιάς Ε.Ο. Γρεβενών Κοζάνης
Τ.Κ. 51100  ΓΡΕΒΕΝΑ

mail: sec-epdo@teiwm.gr

ΘΕΣΗ                        ΤΗΛΕΦΩΝΑ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ            2462061601

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ            2462061607

ΠΡΟΙΣ. ΓΡΑΜ.           2462061605

ΦΑΞ ΓΡΑΜΜ.             2462061603

ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ            2462061612

ΦΑΞ  ΔΙΑΣΥΝ.          2462061617

ΓΡΑΦ. ΕΚΤΑΚΤΩΝ     2462061628

Tei Online 

Webmail 

Τηλεφωνικός Κατάλογος 

 

logo

logo

msdnaa-logo 

home link paso